Home Renske Nieuws Resultaten Foto's Filmpjes Links
                           

Filmpjes

Seizoen 2017-2018 (jeugd)

Plaatsingswedstrijden 2018
Trampoline - Jeugd B-niveau:
synchroon verplicht - synchroon keuze (1e PW: 2e plaats, 2e PW: 1e plaats, 3e PW, 2e plaats en als 1e door naar NK jeugd B-synchroon)
individueel verplicht  (1e PW)
individueel verplicht - individueel keuze (3e PW: 8e plaats)
 
In de training:
Voorbereiding oefening met fliffis-salto-fliffis, schroef en dubbel  (gefilmd door Celeste)

Scandinavian Open Denmark - Haslev
(htt.dk)
individueel verplicht - individueel keuze (8e plaats; kwalificatie Finale!)
voorstellen van de finalisten
individueel keuze - finale (5e plaats)


Dutch Trampoline Open
(Dutchtrampolineopen.com):
finale synchroon (7e plaats)
synchroon verplicht (babyfliffis en schroef) - synchroon keuze (3e plaats; kwalificatie Finale)
individueel verplicht (babyfliffis en schroef) - individueel keuze  => voorronde
individueel inspringen keuze oefening (met dubbel)


Teamwedstrijd oefening:
B-oefening verplicht
B-oefening keuze (1e keer dubbelsalto in de oefening); ik sprong zo hoog dat mijn hoofd van de film afvalt... haha

 

waterskieën

Seizoen 2016-2017 (jeugd-1)

In de training:
eerste dubbelsalto zonder gordels
(gefilmd door Floor)
fliffis - dubbel v.o.halve draai (gefilmd door Gaby)

NK
synchroon verplicht - synchroon keuze (deze ging mis!)
individueel verplicht - individueel keuze

Plaatsingswedstrijden 2017
Trampoline - Jeugd C-niveau:
synchroon verplicht (1e PW) - synchroon keuze 1 (1e PW) - synchroon keuze 2 (1e PW)
synchroon verplicht (3e PW) - synchroon keuze 1 (3e PW) - synchroon keuze 2 (3e PW)  (3e plaats; door naar NK jeugd C synchroon)
individueel verplicht - individueel keuze 1 - individueel keuze 2
individueel verplicht - individueel keuze 1 - individueel keuze 2  (3e plaats; door naar NK jeugd C)

Springwedstrijden

Trampoline pegasus: sprong 1 - sprong 2 - sprong 3  (4e plaats van de 53 deelnemers! Plaats 4 t/m 6: brons)
Minitrampoline: sprong 1 - sprong 2 - sprong 3
Tumbling: serie 1 - serie 2
Airtumbling: serie 1 - serie 2 (3e plaats van de 38 deelnemers: brons)

Teamwedstrijd oefening:    
C-oefening verplicht
keuze-oefening


Seizoen 2015-2016 (pupil-2):
                                                                                                                                                                                                                                                        foto's: Guus Surtel
Springwedstrijd:
airtumbling: arabier-flik-strek (2e plaats met Junior D-team)
Herfstbladerentoernooi -
oefenwedstrijd: brug - balk - vloer - sprong 1 - sprong 2
xx
Kerstballentoernooi:
brug (met kip en salto af) - vloer

Tuintrampoline:     
thuis zweefduik oefenen (7 februari)
thuis de D-oefening oefenen (7 februari)


1e regiowedstrijd 2016
Trampoline -  pupil D-niveau:
            
synchroon verplicht
synchroon keuze

individueel keuze 


2e regiowedstrijd 2016     
synchroon verplicht (3e plaats)

individueel verplicht
individueel keuze
                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
3e regiowedstrijd 2016    
synchroon: serie
1 - serie 2 - serie 3 (1e plaats, door naar het NK)
individueel: serie 1 (verplicht) - serie 2 (keuze) - serie 3 (keuze)

NK-synchroon       
D-oefening synchroon met Lois (4e plaats NK)
xx
Seizoen 2014-2015 (pupil-1):
In de training:            boogje op balk (september)
                                  kip aan de hoge (zonder bandjes)
                                                                                                                                                                                                                       
Herfstbladerentoernooi - oefenwedstrijd: brug - balk - vloer - sprong 1 - sprong 2

1e regiowedstrijd Hengelo: brug - balk - vloer - sprong 2     (sprong 1 helaas niet gefilmd)
Kerstballentoernooi: brug - balk (fragment) - vloer - sprong 1 
2e regiowedstrijd Elburg: brug - balk - vloer - sprong 1 - sprong 2

Springwedstrijd: tumblingserie (regio: 1e plaats Jeugd B-niveau)

Op de trampo in de tuin: mei/juni 2013:

handstandenflikflakken - eerste salto's                                                                                                                                                                                                                                                                            
Seizoen 2013-2014 (instap):

In de training
:              arabier- flikflak (september),

                                    salto van brug (december), salto van hoge legger (april)
                                    serie3 flikflakken (januari)

                                    eerste boogje op balk (februari)
                                    arabier - flikflak - salto (april)
                                    eerste kip brug (juli)
                                    
Michel Wanten Cupopmars - brug - balk - vloer - sprong
1e regiowedstrijd Twellobrug - balk - vloer - sprong 1 - sprong 2
2e regio/districtswedstrijd te Varsseveld: brug - balk - vloer - sprong 1 - sprong 2
kwart finale te Bergschenhoek: brug - balk - sprong 2
Paaseierentoernooi 2014: brug - balk - vloer - sprong 1 - sprong 2
                                                                                                                                                     foto's: Martin Koopman
Seizoen 2012-2013 (pre-instap):
Kerstballentoernooi 2012: brug - balkvloer
SVOD uitvoering 2013: heffensprong 1sprong 2
Paaseierentoernooi 2013: brug - balk - vloer - sprong
                                                                                                                                                                                                                                                    
Op de trampo in de tuin:
peuter mei 2008

peuter voorjaar 2009
kleuter voorjaar 2011